Časté dotazy

Zde naleznete odpovědi na Vaše nejčastější dotazy

Jedná se o originální zboží?
Ano, nabízíme 100% značkové originální oblečení a obuv.

Je Vaše zboží prvotřídní kvality?
V našem eshopu nabízíme pouze prvotřídní oblečení i obuv. Nejedná se o horší jakost ani o poškozené zboží. Všechno oblečení má originální visačky.

Dodáváte i na Slovensko?
Ano, od 1 dubna 2012 jsme zavedli nově zasílání i na Slovensko. Reagujeme tím tak na velkou poptávku ze strany našich slovenských zákazníků.  Podmínky dodání na Slovensko naleznete zde

Proč je dodací lhůta 3 až 8 pracovních dní?
Abychom Vám mohli nabídnout co nejvíce položek a zároveň maximálně nízké ceny, opíráme se v převážné většině o sklady našich partnerů. V optimálních intervalech odtud stahujeme zboží tak, aby jsme co nejrychleji vykryli Vaši objednávku. Vzhledem ke vzdálenosti skladů dodavatelů (po celé EU) a ceně za logistiku jsme schopni dodržovat dané termíny. Samozřejmě se snažíme dodací dobu co nejvíce zkracovat.

Jak zjistím správnou velikost?
Velikosti uváděné v našem obchodě jsou uváděné v UK. Pokud neznáte své číslo v UK, pomuže Vám naše srovnávací tabulka velikostí, kterou naleznete v horním i postranním menu.

Pokud mi objednané oblečení nebude, je možné jej vyměnit?

Samozřejmě. Pokud Vám velikost nesedne, můžete si ji vyměnit za větší či menší. Zboží se špatnou velikostí nám odešlete zpět do čtrnácti dnů od obdržení s průvodním dopisem, kde uvedete požadovanou správnou velikost. My Vám poté ZCELA ZDARMA zašleme oblečení s novou velikostí.

Líbí se mi konkrétní oblečení, ale není u něj na výběr moje velikost. Je možné si ji nějak objednat?

Náš obchod nabízí v převážné většině outletové oblečení, kde je omezený počet kusů a velikostí. Skladové zásoby se však neustále mění, takže se může stát, že zboží, které dnes není dostupné, zítra zase bude k mání. Doporučujeme průběžně sledovat naši nabídku.

Můžete mi garantovat, že objednané zboží skutečně obdržím?

Naše nabídka se stále aktualizuje, ale nejsme vám vždy schopni zaručit, že všechno objednané zboží vykryjeme. Jak jsme již uvedli, jsme výprodejový obchod s omezenou nabídkou množství kusů a může se stát, že Vámi objednané zboží se mezitím vyprodá. Proto, aby vyprodaných položek bylo co nejméně, neustále pracujeme na zrychlení aktualizací.

Nenašli jste odpověď na vaší otázku? Zavolejte nám v pracovní dny mezi 10 a 15 hodinou na číslo

+420 731 611 288

 nebo napište na e-mail: info@crazyoutlet.cz